Witamy!

Jesteśmy firma z 15-letnim stażem na rynku meblowym, dzięki czemu wiemy jak sprostać oczekiwaniom każdego klienta.Firma Mebleprestige zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych które spełniają najwyższe standardy jakościowe.W ofercie mamy również meble twarde stoły i krzesła oraz wiele innych innych mebli w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dzięki nam możesz kompleksowo wyposażyć swój dom.Kupując kilka rzeczy za wysyłkę płacisz tylko raz.

Transport organizujemy własnymi samochodami dlatego zakupiony towar zawsze dociera do Państwa na czas i nie uszkodzony.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Regulamin :

Transport:

Najpóźniej jeden dzień przed dostawą skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu poinformowania o dniu i przybliżonej godzinie dostawy mebli. Meble przywozimy w godzinach 5:30 – 23.00. Ze względów logistycznych nie mamy zbyt dużej możliwości manipulowania godzinami dostawy. W przypadku braku możliwości odbioru mebli z winy  kupującego  bedzie on musiał uiscić opłatę w wysokości 50 zł  (Czas realizacji 1-4 tygodnie w zależności od rejonu kraju)firma Mebleprestige zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji zamówienie w przypadkach dostarczenia mebli do miejscowość przygranicznych oraz nadmorskich oraz w sytuacjach nie zależnych od nas.

Kierowca, który dostarcza Państwu towar nie ma obowiązku wnoszenia mebli.

Do rozładunku mebli potrzebna jest pomoc drugiej osoby.

Meble są dostarczane naszym transportem w godzinach ustalonych wcześniej,  do rozładunku mebli potrzebna jest jedna osoba.

 

Kontakt:

Z doświadczenia wiemy, że nie wszystkie wiadomości mailowe dochodzą do naszej skrzynki pocztowej, w przypadku braku odpowiedzi z naszej strony prosimy o ponowienie pytania lub o kontakt telefoniczny.

 

Zwroty i reklamację:

Wszystkie reklamację prosimy o wysyłanie na adres emial reklamacje@meblolandnet.pl , w tytule emial uwzględnić miejscowość.

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym (towar winien być nieuszkodzony oraz zwrócony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu) chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy (art. 7 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 1 ustawy*). 

  

Firma Mebleprestige z siedzibą w Kępnie woj wlkp nie żąda jakichkolwiek dodatkowych opłat za zwrot zakupionych rzeczy, prosimy jednak pamiętać, że nie zwalnia to Konsumenta z ponoszenia kosztów zwrotu zamówionej rzeczy np. wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmą kurierską. Konsument odpowiada za towar do momentu dostarczenia go do sprzedawcy. Jeśli zginie / zostanie uszkodzony w czasie transportu, Konsument będzie uprawniony do dochodzenia stosownych roszczeń z tego tytułu od Poczty bądź firmy kurierskiej, a zwrot nie dochodzi do skutku. 

  

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (m in. towar wykonany na zamówienie w szczególności meble tapicerowane, stoły i krzesła, rzeczy w stosunku do których Konsument dokonuje wyboru rodzaju tkaniny bądź lakieru) jak również świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu (art. 10 ust. 3 ustawy*). 

Przypominamy również iż prawo od odstąpienia od umowy nie dotyczy mebli robionych za zamówienie tj, mebli tapicerowanych oraz stołów i krzeseł.

Szanowny kliencie w przypadku reklamowania mebli tapicerowanych firma w niektórych przypadkach jest zmuszona zabrać meble do swojej siedziby w trosce o jak najlepsze rozwiązanie reklamacji.

  

Wzorniki z kolorami tkanin i wybarwieniami drewna są materiałami poglądowymi i nie stanowią podstawy do reklamacji. Ze względu na ograniczenia wynikając z technik druku, kolory wybarwień w ofercie mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Możliwość pojawienia się różnic kolorystycznych lub wyeksponowania rysunku drewna pomiędzy poszczególnymi elementami i egzemplarzami jest dowodem naturalnego pochodzenia surowca i nie stanowi o jego wadzie.

Wszelkiego rodzaju reklamacje rozpatrywane są w ciągu 31 dni roboczych od ich zgłoszenia.

W przypadku zmówienie krzeseł oraz narozników  prosimy o dokładne ich sprawdzenie przy kurierze , jeżeli paczka jest uszkodzona i zostanie spisany protokół reklamacyjny w obecności kuriera wraz z zrobionymi zdjęciami reklamacja zostanie uwzględniona.

W przypadku nie spisania protokołu reklamacyjnego ,nie zrobienie zdjęć, reklamacje nie zostanie uwzględniona gdyż w takim przypadku ciężko stwierdzić czy paczka została uszkodzona podczas przesyłki bądź też po dostarczeniu towaru pod wskazany adres.

 

Szanowny kliencie w trosce o prawidłowe składanie zamówień i wykluczenie jakich kol wiek pomyłek na meble tapicerowane , przedstawiamy jak powinno wyglądać zamówienie:

 

Przypominamy jak powinno wyglądać prawidłowo zamówienie:     

  1. Określamy stronę narożnika – szczegóły na tronie o firmie.
  2. Wybieramy kolor tapicerki narożnika.
  3. Wybieramy kolor tapicerki poduszek
  4. Jeżeli narożnik ma wyglądać jak na zdjeciu prosimy o opisanie kolorów.
  5. Jeżeli naroznik ma być dwu kolorowy prosimy o dokładne opisanie jak maja być  rozmieszczone kolory  na narożniku. 

 

Przypominamy również iż firma Mebleprestige nie ponosi odpowiedzialnosci za źle złożone zamówienie .

Prosimy o dokładne sprecyzowanie zamówienia w celu unkniecia pomyłki .Promocja 40 zł rabat na transport dotyczy wybranych produktów. ( zadzwon i zapytaj sprzedawce o szczegóły tel 698123698)

 

Regulamin dotyczący transportu


W przypadku transportu podanego na stronie aukcji tabela poniżej nie obowiązuje. 

Kępno-GRATIS
100zł - Wrocław i okolice, południowa wielkopolska,
130zł - śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, północna wielkopolska,
150zł - Warszawa i okolice, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie, małopolskie,
180zł - pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie,

 

Koszty transportu podanego powyzej nie dotycza sie   naroznika paris oraz palermo  i wynosi ona 160 zł cały kraj .

 

Regulamin sklepu

 

1. Sklep internetowy Mebleprestige.pl znajdujący się pod adres www.Mebleprestige.pl jest własnością:

Mebleprestige
osiedle 700-Lecia 10
63-600 Kępno
NIP 6192021767

 

2. W sklepie internetowym są sprzedawane wyłącznie produkty fabrycznie nowe i wolne od wszelkich wad fizycznych.

3. Oferta sklepu nie jest ofertą handlową, stanowi zaproszenie do złożenia oferty kupna. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest moment potwierdzenia przez obsługę przyjęcia do realizacji zamówienia, drogą mailową.

4. Podstawowym warunkiem realizacji zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówień i przesłania go do Mebleprestige.pl

5. Zamówienia można składać przez 24 godz. na dobę na stronie Mebleprestige.pl, mailowo biuro@Mebleprestige.pl .

6. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta są potwierdzane następnego dnia roboczego.

 

7. Czas realizacji zamówienia wynosi od 10 do 21 dni roboczych.

8. Dostawa zamówionych produktów realizowana jest od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 do 22.00 na terenie całej Polski. Klienci są informowani o planowanym terminie dostawy z jedno lub dwu dniowym wyprzedzeniem. Pracownik salonu podaje również przybliżoną godzinę dostawy, oprócz tego kierowca zawsze na godzinę przed przybyciem kontaktuje się z klientem. Z przyczyn niezależnych od salonu meblowego „Mebleprestige.pl”, a wynikających z warunków panujących na drodze godziny dostawy mogą ulec zmianie. W takim przypadku kierowca będzie się kontaktował bezpośrednio z klientem w celu informacji odnośnie planowanej godzi przyjazdu.

9.  Dostawa produktów odbywa się w miejsce wskazane w formularzu zamówień. W chwili odbioru przesyłki, Klient powinien ją odpakować w obecności przewoźnika, w celu sprawdzenia, czy zawartość odpowiada zamówieniu Klienta i czy nie nastąpiły uszkodzenia podczas transportu. Z uwagi na gabaryty i wagę mebli prosimy o zorganizowanie odbioru przesyłki. Kierowca czynnie uczestniczy przy rozładunku mebli z samochodu jednak nie jest zobowiązany do wnoszenia mebli do mieszkania lub domu. Na prośbę klienta może pomóc przy wnoszeniu mebli.

10.  W przypadku dostarczenia zamówienia  firmą kurierską (stoły i krzesła) w momencie stwierdzenia uszkodzeń w odbieranej przesyłce należy sporządzić protokół uszkodzeń w obecności kuriera i odmówić przyjęcia produktu.

12.  Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym Mebleprestige.pl są objęte dwuletnią gwarancją producentów.

13.  W przypadku ewentualnych reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny i przesłać go listownie lub drogą mailową do Salonu Meblowego „Mebleprestige.pl

 14.  Zgodnie z "Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów" z produktu zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony i jest w oryginalnym opakowaniu. Zwracany produkt wraz z dowodem sprzedaży i gwarancją należy przesłać na wskazany przez nas adres magazynu. Koszt odesłania produktu nie podlega zwrotowi. Pieniądze zwracamy niezwłocznie przelewem po otrzymaniu produktu i sprawdzeniu go przez pracownika salonu. prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

 

1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa w art. 7 ust. 1,

2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania,

3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym,

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,

6) dostarczania prasy,

7) usług w zakresie gier i zakładów wzajemnych.

 

15.  Płatności za zakupione produkty można dokonać:

 

·         Przy odbiorze przesyłki

·         W systemie ratalnym Żagiel.

 

a)    Spółdzielczy Bank Ludowy Kępno  - 81 8413 0000 0023 0104 2000 0001

 

·         Pozostałą kwotę gotówką przy odbiorze osobistym w Salonie Meblowym „Mebleprestige.pl” .

 

16.  Ceny produktów znajdujących się w sklepie Mebleprestige.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

17.  Dokładamy wszelkich starań, by opisy produktów przez nas zamieszczane na stronie były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów. Mimo wszystko to Salon Meblowy Mebleprestige.pl ponosi odpowiedzialność za produkt niezgodny z umową. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt telefoniczny
 tel. +48 698 123 698 lub biuro@Mebleprestige.pl

18.  Z chwilą złożenia zamówienia, klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, niezbędnych do realizacji zamówienia przez Salon Meblowy „Mebleprestige.pl" w oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

19.  Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Mebleprestige.pl, jego danych osobowych w celu wypełnienia ankiety wraz z opinią o dokonanej transakcji w Mebleprestige.pl(zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

20. Zamawiający dokonujący zakupu w Sklepie Mebleprestige.pl, wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez operatora platformy sklepowej, na której funkcjonuje sklep - tj. Mebleprestige.pl,  wyłącznie w celu wysyłania do niego zapytań dotyczących badania poziomu satysfakcji z zakupów w tym sklepie.

21.

VIII. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies

Sprzedawca zbiera automatycznie dane zawarte w plikach cookies podczas korzystania ze strony internetowej sklepu internetowego. Pliki cookies to dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. Włączenie mechanizmu Cookies jest niezbędne do korzystania ze sklepu oraz koszyka sklepu i panelu klienta, gdyż na jego podstawie działa mechanizm sesji. Sklep zapisuje informacje w plikach Cookie dotyczących obszarów: id sesji, informacji o odwiedzinach sklepu. Dane gromadzone przy użyciu plików cookies mogą być zbierane wyłącznie w celu wykonywania określonych funkcji na rzecz użytkownika. Oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie umożliwia umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, by blokować obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.